Сидіти – значить хворіти: лайфхаки для офісних працівників

Рух – це життя. Але не для третини дорослого населення планети. Їхнє життя – це сидіння. Сучасні люди менше ходять і переважно сидять – на роботі перед комп’ютером, вдома – перед телевізором. І навіть година у спортзалі не компенсує вам залишеного на стільці здоров’я. Такий сумний вирок науковців.

Сидяче положення особливо шкодить хребту. Несподівані захворювання серця, ожиріння, запалення суглобів і навіть погіршення пам’яті.

Може, банально, але єдиний вихід – рухатися. Вчені наголошують: важливі регулярні розминки. На роботі постійно міняйте позу, коли сидите, частіше вставайте з-за столу, прогуляйтеся коридором, поприсідайте і зробіть будь-які нескладні вправи. Робити це слід щогодини. А про позу, коли нога на ногу – забудьте. Інакше – варикоз забезпечено.

Запишіться в басейн, займіться танцями. Згадайте, що ви вмієте кататися на велосипеді, ходіть на роботу пішки, замініть ліфт сходами.

Адже наше тіло створене, щоб рухатись. Тож вставайте і розімніться!

*Програма створена в межах спільного проекту із Телеканалом новин “24” “NOTA BENE: NЕ БАЙДУЖЕ” – серії відеонотаток про наболіле та актуальне для українців. Мета проекту – не просто окреслити проблему, а запропонувати прості у виконанні лайфхаки, які хоч на крок наблизять нас до її розв’язання.