Лоукости: поради, як зекономити на авіаквитках

Щодня в небо злітає понад 100 тисяч літаків у світі. А за рік повітряні судна перевозять близько чотирьох мільярдів людей. Авіапольоти – дороге задоволення. Але все змінила поява лоукостів – дешевих авіаперевізників, які пропонують бюджетно потрапити практично в будь-яку країну планети.

“Народилися” лоукости у США. Пізніше такі рейси пригледілися і Європі. Адже дозволяли розумно економити на перельотах. Із запровадженням безвізу лоукости стали реальністю і для України. Сьогодні до послуг українських “бюджетних” мандрівників – близько десятка таких авіакомпаній.

Чому ж ціна квитків у лоукостах нижча?

У ціну квитка не входять ні їжа ні напої – за них ви можете заплатити окремо. Багаж – тільки ручна поклажа, хочете взяти більше речей – доплачуйте.

Бюджетний літак працює у “режимі маршрутки” – від приземлення до злету літака не минає й години. А ще лоукост-компанії часто обирають віддалені аеропорти, які значно дешевші в обслуговуванні.

То як же зекономити на авіаквитках?

Підпишіться на розсилку новин від лоукостів. Квитки на дешеві авіаперельоти продають через інтернет. Досить часто є розпродажі, де квитки можуть коштувати від одного до десяти євро.

Купуйте квиток якомога раніше. Тут діє правило – що раніше, то дешевше.

Уникайте “пікових періодів”,  подорожуйте в “не сезон”, коли мало туристів.

Купуйте квитки з вильотом посеред тижня. Саме в будні найвигідніші ціни.

Обирайте рейси з пересадками. Це, може, не так зручно, проте – в рази дешевше.

*Програма створена в межах спільного проекту із Телеканалом новин “24” “NOTA BENE: NЕ БАЙДУЖЕ” – серії відеонотаток про наболіле та актуальне для українців. Мета проекту – не просто окреслити проблему, а запропонувати прості у виконанні лайфхаки, які хоч на крок наблизять нас до її розв’язання.