Чому варто відлежатись вдома, коли захворів

Сезон важкого грипу у розпалі. Медики наголошують: цьогорічний грип буде нелегким в усіх розуміннях, особливо ускладненнями. Ситуацію підігрівають гострі респіраторні інфекції, які викликають понад 200 лише відомих різновидів вірусів. І все це передається повітряно-крапельним шляхом, іншими словами – підхопити хворобу може кожен і будь-де.

Не такий страшний вірус, як його наслідки, застерігають лікарі. Хвороба справді небезпечна, проте не всесильна. І тут важливо не лише підібрати правильне лікування. Гострі вірусні інфекції, мабуть, чи не єдина хвороба, яку треба просто вилежати, при цьому попиваючи теплі напої. А отже, головне – втриматися і не піти хворим на роботу.

Кілька аргументів, щоб відлежатись вдома

Іти на роботу із застудою – означає насамперед приймати так звані батарейки – протизастудні препарати. Вони тримають на плаву, та не лікують причину хвороби. А отже, ви не лише переплачуєте за ліки, а й наражаєте організм на ускладнення: пневмонії, бронхіти, серцеві недуги. Все ризикує закінчитись у лікарні, якщо не гірше.

Хворий на роботі ви малоефективний і заражаєте колег.

І на останок. Будь-яка хвороба – це сигнал організму про те, що йому треба відпочинок, аби відновити сили.

Будьте здорові та майте сміливість лікуватися вдома, а не на роботі.

 

Програма створена в межах спільного проекту із Телеканалом новин “24” “NOTA BENE: NЕ БАЙДУЖЕ” – серії відеонотаток про наболіле та актуальне для українців. Мета проекту – не просто окреслити проблему, а запропонувати прості у виконанні лайфхаки, які хоч на крок наблизять нас до її розв’язання.