Чому багато ходити модно й корисно

Неправильна постава, вигнута вперед шия, здутий живіт та опухлі ноги, зайва вага. Це потворна воскова Ема. Науковці показали, як виглядатиме офісний працівник вже за 20 років.

Так виглядатимуть офісні працівники майбутнього. Фото з відкритих джерел

Вже в найближчому майбутньому такі клопоти зі здоров’ям матимуть 90% офісних працівників. А все тому, що мало рухаються.

Сидячий спосіб життя – новий ворог, який завдає найбільшої шкоди для здоров’я людини. Те, що ще вчора викликало посмішку, сьогодні провокує в людському організмі незворотні процеси. Наприклад, десятигодинний робочий день в офісі призводить до розвитку діабету та серцево-судинних захворювань. А 10 років в офісному кріслі збільшують ризик розвитку раку прямої кишки на 44%.

Як із цим боротися? Ходіть на здоров’я! 

Бути пішоходом – новий корисний тренд. І корисний не лише для вас, а й для довкілля. А це особливо актуально для українців. Останні дослідження довели: в українських містах найбільшими забруднювачами повітря є не промислові відходи, а саме відпрацьовані гази від автомобілів.

Піші прогулянки знижують зайву вагу. А регулярні 20 хвилин щодня знижують ризик передчасної смерті на 30%. Рух добре регулює обмін речовин та нормалізує рівень цукру  в крові.

Щоб отримувати користь для здоров’я — достатньо 10-хвилинної прогулянки в активному темпі щодня. Медики  наголошують, інтенсивність ходьби така ж корисна як і кількість кроків. І найголовніше – прогулянки підходять всім і вони безкоштовні. Вам потрібне лише зручне взуття – і вперед по здоров’я.