Стартував щорічний VI Всеукраїнський форум місцевого самоврядування

Сьогодні, 22 березня, розпочався щорічний VI Всеукраїнський форум місцевого самоврядування.

Присутніх привітала керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська.

“Вітаю Вас на відкритті VI Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування. Дуже символічно, що цей форум відбувається саме у Львові. Впровадження реформи децентралізації посилило можливості місцевого самоврядування в розвитку як території, так і держави  в цілому. З року в рік ми спостерігаємо зростання  місцевих бюджетів в Україні, і за час реформи вони зросли у 2,5 рази із загальних власних доходів”, – зазначила Маріанна Вільшинська.

Окрім того, вона також закцентувала увагу на тому, що отримавши повноваження необхідно не просто працювати над збільшенням дохідної часитини місцевих бюджетів, але і щоб вигоду від децентралізації отримали громадяни по всій країні і Львівщини зокрема. На депозитах органів місцевого самоврядування Львівщини знаходиться понад півмільярда гривень.

Форум місцевого самоврядування – це територія для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем та перспектив розвитку місцевого самоврядування за участі провідних вітчизняних та іноземних експертів, міських голів та народних депутатів

Джерело: ЛОДА