Що ти знаєш про Великодні традиції? ТЕСТ

Великдень –найбільше християнське свято. Це не лише освячення кошиків з пасками, крашанками та писанками. У свято закладено насамперед сакральний зміст – ідея духовного й фізичного відродження.

Великдень – ще й найдавніше християнське свято, встановлене на честь Воскресіння Ісуса Христа з мертвих по трьох днях після смерті. Апостол Павло сказав, що якщо Христос не воскрес, тоді вся християнська віра була б даремною. Християнство саме базується на вірі у воскресіння Христове.

Цього року пандемія коронавірусу COVID 19 внесла свої корективи не лише у наш побут, а й у святкування цього величного свята. Великдень-2020 стане викликом не лише для людства, влади, а й насамперед для кожної сім’ї, для кожного вірного: більшість з нас не піде до храмів, а залишиться вдома.

“Великдень 2020 року – це також і своєрідний екзамен: чи зуміли ми створити домашню Церкву із щирими домашніми традиціями та молитвою, яку активно впроваджували у власній родині? Чи навчилися дякувати Богові та молитися Йому без традиційної форми – храму та його канонів. Господь казав: “Настане час, коли не будуть поклонятися ні на цій горі, ні на іншій, а лише в душі. Бо це і є справжнє щире поклоніння”. І така нагода настала. Час побачити, як ми вміємо шанувати Господа не в храмі Божому, а в тому, що створили у власній родині”, каже священнослужитель Архикатедрального собору святого Юра Павло Дроздяк.

У переддень Світлого свята Воскресіння Христового ми вирішили перевірити, наскільки добре ти знаєш великодні традиції та звичаї?

Випробуй себе у нескладному та цікавому тесті – тисни нижче.