Львівський Безпековий Форум-2018 стартує 24 жовтня

Львівський Безпековий Форум 2017

Вже цієї середи, 24 жовтня, у Львові стартує Безпековий Форум-2018, який відкриє відомий англійський публіцист та аналітик Едвард Лукас. Головна тема заходу – “Економіка війни чи війна економік”.

Львівський Безпековий Форум збере 44 авторитетних експертів та фахівців, які готові ділитися ідеями, досвідом та знаннями. Для участі у заході вже зареєструвалися понад 240 учасників.

Чому Безпековий Форум у Львові важливий для України?

Впливовий аналітик із США, президент Джеймстаунського фонду Глен Говард зауважив:

“Безпековий Форум у Львові допоможе українцям почути різні погляди стосовно розвитку держави та почути нові ідеї від фахівців, які підтримують Україну, але водночас і критикують за помилки. Це все для того, щоби Україна продовжувала реформи заради модернізації”.

Так, серед основних тем, які будуть висвітлюватися під час Форуму є:

  • “Залежність чи вразливість. Як “Північний потік-2″ змінює картину світу”;
  • “Ситуація в Азовському морі як економічний безпековий та соціальний виклик”;
  • “Пропаганда – ведення асиметричної війни”;
  • “Політика щодо окупованих територій”;
  • “Оборона як сучасне поняття – безпека як основа управління державою”.

Серед топ-спікерів Львівського Безпекового Форуму:

– Река Смеркені, Віце-президент впливової американської організації CEPA, заснованої діючим Заступником держсекретаря США Вессом Мітчелом;

– Стівен Блокманс, Старший науковий співробітник та голова відділу зовнішньої політики ЄС, Центр вивчення європейської політики (CEPS);

– Глен Ґрант, полковник Британської Армії у відставці та експерт українського Інституту майбутнього;

Глен Ховард, Президент Jamestown Foundation;

Бен Годжес, генерал-лейтенант американської армії у відставці, який торік ще був командувачем Сухопутних військ США в Європі та брав участь у Львівському Безпековому Форумі 2017, цього року виступить не лише в ролі учасника, але і як почесний співголова Форуму.

Вичерпна інформація про спікерів та програму Львівського Безпекового Форуму, матеріали на тематику – є ТУТ і ТУТ.

Львівський Безпековий Форум 2018 триватиме з 24 по 26 жовтня 2018 року в Інформаційно-культурному центрі ім. А. Шептицького Українського католицького університету у Львові.

Організатори форуму: ГО “Інститут Просвіти”, Український католицький університет, КУ Інститут міста та Львівська міська рада.

Цьогорічний форум відбувається у партнерстві з Фондом Чорного моря Фонду Джермана Маршала, Представництвом Фонду Ганса Зайделя в Україні та Міжнародним фондом “Відродження”.