Триває другий місяць карантину, і перед нами гостро постає питання: що робити, і не менш актуальне: як не набрати зайвих кілограмів. Та будьмо відвертими: карантин з інтернетом, телевізором та електрикою не такий вже і страшний. Тож варто подивитися на тимчасову ізоляцію, як на час нових можливостей.
Інститут Просвіти зібрав для вас кілька цікавих порад, як організувати своє життя на карантині так, щоб не збожеволіти.
Розплануйте свій час
Найефективніше – розпланувати свій тиждень.
Тоді часу вистачить на все. І не буде відчуття, що життю кінець. Та будьмо відверті: з інтернетом, телевізором і електрикою карантин не такий вже і страшний.
Спортивні онлайн-тренування не завадять нікому!
Почніть карантинне планування із найбільш болісного – внормуйте вагу.
За перший місяць карантину, очевидно, встигли добряче набрати. Онлайн-тренування – вам у поміч. А якщо додасте трохи фантазії, то у квартирі можна організувати тенісний турнір. Коли ж маєте балкон, то й марафон реально пробігти. Саме так і вчинив боснійський марафонський бігун, він пробіг на балконі квартири півмарафон.
Спробуйте щось нове або погляньте на старе під новим кутом
Нічого неможливого немає. Головне – бажання: вчіть іноземну, спробуйте себе блогером, читайте книжки, малюйте картини, підіть на концерт, у театр чи оперу у режимі онлайн. Але обов’язково вдягніть вечірню сукню чи костюм, щоб відчути урочистість моменту.
Влаштуйте із членами родини літературні вечори або ж розумові інтерактивні ігри.
Закордонні подорожі – це нереально? Увімкніть уяву!
Якщо сумуєте за закордонним відпочинком – влаштуйте диванні подорожі, пофантазуйте і впевнено ідіть до своєї мети, а саме: у коста–дель–зал, ласлас-кухняс, санту-спальню чи у порто ванну. А щасливчики взагалі можуть потрапити до Пуерто де ла гаражо. Визнайте, такого у вас ще не було.
Карантин – час для генерального прибирання. Головне – не захопитись!
Сплануйте прибирання та ревізії шаф, на яке ніколи не вистачає часу і бажання. Під час карантинного прибирання можна смакувати кожним куточком. Головне – не захопитися і не викинути все.
Дайте дітям простір для дій
Якщо у вас діти – настане час, коли ви захочете підкинути їх в садочок чи в школу з надією, що через це швидше відкриють навчальні заклади. Утім пам’ятайте, дитина, яка відчуває увагу батьків, власноруч підкине вам гарні сценарії для ігор, а добряче награвшись, сама сяде за уроки.
Закріпіть за собою власний простір
Головне карантинне правило – закріпіть за собою власний простір.
Він може стати також кабінетом, куди домашнім до кінця робочого дня – зась. Для оригінальності повішайте вивіску і графік роботи. До речі, це нагода зробити дітей самостійнішими у побуті.
Зрештою, карантин – це все-таки період розслаблення. Тож дозвольте собі просто впасти у сплячку. Це той випадок, коли, відпочиваючи, ви рятуєте себе і світ. Майже герої.
Тіштеся, що ви і ваша родина здорова. Та використайте ізоляцію так, аби потім у важкі робочі дні та безсонні від перевантаження ночі, не було за чим шкодувати.
url=https://youtu.be/G6ksq7ZxH2o
Головне фото: unsplash.com
Дата оновлення 29/04/2020 11:10
Досвід Туреччини засвідчує: нехтування вимогами безпеки та загравання влади з будівельним бізнесом призводить до катастрофічних наслідків. Україні, на яку чекає…
Як вдається українцям, які тікають від війни, повернути впевненість і бажання жити далі Щоденно до Львова приїздить кілька тисяч біженців.…
Російським окупантам не вдалося захопити столицю України ні за чотири години, ні за три дні. Як і пройтися парадом Хрещатиком,…
Як місто за лічені дні перетворилося на гуманітарний хаб України Замість безтурботних туристів – сотні тисяч біженців. На місці відомого…
Українські згуртовані міста сьогодні показують приклад довіри – людей до влади і влади до людей. Про військову стратегію. Коротко. Щоб…
Замість очікуваних окупантами квітів – український гімн та екстрене голосування за територіальну цілісність України. Херсон… 28 днів війни. Із них…